Rurki męskie

Rurki męskie – jak je nosić stylowo?

Rurki męskie to chyba najnowszy fason spodni, jaki panowie mają do dyspozycji. Często też jest wyśmiewany i nazywany niemęskim, stąd wielu panów podchodzi do tego typu spodni z bardzo dużą rezerwą, obawiając się śmieszności. Zupełnie niepotrzebnie. Jeśli ma się wyczucie stylu, to rurki męskie mogą być świetnymi spodniami i odmianą o klasycznych fasonów. Jak jednak je nosić, by było z klasą i z gustem? Przede wszystkim warto pamiętać o tym, ze mniej typowy fason warto zrównoważyć klasycznym kolorem i stylistyką. Różowe rurki męskie rzeczywiście na dorosłym mężczyźnie będą wyglądały zabawnie.

Ale już takie same spodnie uszyte z ciemnego dżinsu to bardzo dobra baza dla interesującego stroju. Warto przy tym pamiętać, by kupując rurki nie przesadzać z rozmiarem. Takie spodnie powinny być dopasowane, ale nie mogą być za ciasne, bo efekt będzie naprawdę mało korzystny. Poza tym rurki męskie powinni nosić mężczyźni, którzy są wysocy i mają dość szczupłe nogi.

W innych przypadkach rurki po prostu podkreślą wszelkie mankamenty sylwetki. Warto też pamiętać o odpowiednim doborze reszty stroju. Rurki męskie można nosić w stylu nowoczesnym, łącząc je z trampkami i bluza. To bardzo fajny i luźny strój na weekend. Na co dzień lepiej jednak postawić na klasykę i rurki męskie połączyć z koszulą i na przykład skórzaną kurtką i spokojnymi butami.

Ważne jednak, by przy tym wszystkim nie bać się eksperymentów i bawić się modą, szukając swojego stylu.  Warto brać pod uwagę sugestie stylistów, ale i tak najważniejszy jest w tym własny komfort.