Stylowe Mini Sukienki

„Małe jest piękne”- słyszeliśmy, to hasło nie raz. Stwierdzenie:  „krótkie jest piękne” niezaprzeczalnie stanowi rozwinięcie tamtej myśli i w pełni oddaje jej sens, gdy dotyczy mody damskiej, zwłaszcza kategorii pt. „sukienki”. Dla potwierdzenia- „mała czarna”, to typ sukienki, którą kobiety uwielbiają zakładać, a mężczyźni kochają założone przez kobiety. Słowo „mała” w tym przypadku oznacza, nie mniej- nie więcej, tyle samo, co krótka i… wszystko jasne. Mini, jakakolwiek by nie była, sprawdza się niemalże zawsze i wszędzie– jest świena zarówno jako propozycja dla dojrzałej, odważnej kobiety, jak również jako młodzieżowa kreacja na wieczór i na dzień. I to jest to! Sny o pięknej kreacji mogą stać się rzeczywiste oczywiście że tak!

SUKIENKI KOKTAJLOWE, z założenia lekkie i zwiewne, niezwykle kobiece. Istotą kreacji koktajlowej, prócz  delikatnego charakteru, będącego wynikiem samego materiału, jak również kroju i fasonu sukienki, jest długość sięgająca za kolano. Przeznaczeniem sukienek tego typu są spotkania towarzyskie o swobodnym charakterze, a więc nie zobowiązujące do założenia wyszukanego stroju aczkolwiek, wymagające pewnej dozy elegancji i smaku. Przyjęcia koktajlowe, wydawane są porą wiosenno-letnią toteż, wzorzystość i barwność strojów jest mile widziana przy czym, pastelowe kolory i brak wzorów, to bezpieczniejszy wariant, w końcu, nie trudno przekroczyć granice dobrego smaku…

SUKIENKI A’ LA BOMBKA, dopasowane od pasa w górę, od pasa poszerzane, zwężające się ku dołowi tworząc coś na kształt  „bombki”. Doskonale sprawdzają się na szczupłych dziewczynach, które mają bardzo wąskie biodra („bombka” wyraźnie dodaje objętości w dolnych partiach ciała) lub w drugą stronę, a więc dosyć szerokie biodra (ten typ sukienki pomoże je „ukryć”).  Kreacja dzienna i wieczorowa w jednym.

SUKIENKA Z BASKINKĄ, czyli kreacja dopasowana do ciała z gratisem w postaci paska materiału pofalowanego, przyszytego na wysokości pasa. Baskinka jest więc uroczym, bardzo delikatny, kobiecym akcent aczkolwiek, charakternym mimo swojej prostoty. Podkreśla zgrabną sylwetkę, zaokrąglone biodra, maskuje brzuszek. Zarówno sukienka, jak i każda inna część garderoby wzbogacona o baskinkę, jest propozycją dla pań o nienagannej sylwetce.

SUKIENKI KORONKOWE LUB Z KORONKOWĄ WSTAWKĄ, niezwykle dziewczęce, urocze, delikatne bez względu na formę, a jednocześnie seksowne i intrygujące. Bardzo charakterystyczne, wpadające w oko, robiące wrażenie.